5. Boudewijn Payens

Boudewijn Payens (1951)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Boudewijn PAYENS (Nijmegen 1951)

Boudewijn Payens is een Nederlandse beeldhouwer, installatiekunstenaar, schilder, tekenaar, graficus en fotograaf. Hij volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor Kunst en Vormgeving in Den Bosch.

Boudewijn Payens - 2 gezichten. kopen? Bied vanaf 75!

Boudewijn Payens - 2 gezichten.

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd09-03-2021 om 21:22

Jaartal1980
Afmetingen62 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst