5. Brigitte Bogaerts

Brigitte Bogaerts (1945)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Brigitte BOGAERTS (Helmond 1945)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Brigitte Bogaerts - Honden kopen? Bied vanaf 60!

Brigitte Bogaerts - Honden

Geplaatst doorMartha

Eindtijd04-03-2021 om 21:46

Jaartal1976
Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Brigitte Bogaerts - Honden kopen? Bied vanaf 25!

Brigitte Bogaerts - Honden

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohanvdm

Eindtijd05-05-2021 om 22:34

Jaartal1974
TechniekAquarel
Afmetingen94 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst