5. Brigitte Coudrain

Brigitte Coudrain (1934)

9 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Brigitte COUDRAIN (Parijs 1934)

Frans

9 aangeboden items van deze kunstenaar
Brigitte Coudrain - ets: kerk kopen? Bied vanaf 50!

Brigitte Coudrain - ets: kerk

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen63.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brigitte Coudrain - Saul et Jonathan, Farbradierung, signiert, 1966 kopen? Bied vanaf 50!

Brigitte Coudrain - Saul et Jonathan, Farbradierung, signiert, 1966

Geplaatst doorLudovico

VerzendingInternationaal

Jaartal1966
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brigitte Coudrain - Samson et Dalila, Farbradierung, signiert, 1966 kopen? Bied vanaf 50!

Brigitte Coudrain - Samson et Dalila, Farbradierung, signiert, 1966

Geplaatst doorLudovico

VerzendingInternationaal

Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Brigitte Coudrain - 2 Früchte, Radierung (vor 1977) kopen? Bied vanaf 50!

Brigitte Coudrain - 2 Früchte, Radierung (vor 1977)

Geplaatst doorheini

VerzendingInternationaal

Brigitte Coudrain - Venezia, Radierung (vor 1976) kopen? Bied vanaf 70!

Brigitte Coudrain - Venezia, Radierung (vor 1976)

Geplaatst doorheini

VerzendingInternationaal

Brigitte Coudrain - Moise et Ciporra, Farbradierung, signiert, 1966 kopen? Bied vanaf 50!

Brigitte Coudrain - Moise et Ciporra, Farbradierung, signiert, 1966

Geplaatst doorLudovico

VerzendingInternationaal

Brigitte Coudrain - Ruth et Booz, Farbradierung, signiert, 1966 kopen? Bied vanaf 50!

Brigitte Coudrain - Ruth et Booz, Farbradierung, signiert, 1966

Geplaatst doorLudovico

VerzendingInternationaal

Brigitte Coudrain - Mandore II, signiert, nummeriert, 1980 kopen? Bied vanaf 70!

Brigitte Coudrain - Mandore II, signiert, nummeriert, 1980

Geplaatst doorLudovico

VerzendingInternationaal

Brigitte Coudrain - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Brigitte Coudrain - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst