5. Busschaert Jacques

Busschaert Jacques (1944-2012)

4 aangeboden items / 0 verkochte items

JACOBERT (Jacques Busschaert, 1944)

Belgisch

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Busschaert Jacques - Jacobert 1984 kopen? Bied vanaf 250!

Busschaert Jacques - Jacobert 1984

Geplaatst doorMarcel1957

Jaartal1984
Afmetingen105 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Busschaert Jacques - hurkende vrouw kopen? Bied vanaf 150!

Busschaert Jacques - hurkende vrouw

Geplaatst doorMarcel1957

Jaartal1984
Afmetingen92 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Busschaert Jacques - gehurkte dame kopen? Bied vanaf 150!

Busschaert Jacques - gehurkte dame

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcel1957

Jaartal1984
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen108 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Busschaert Jacques - Jacobert 1984 kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst doorMarcel1957

Jaartal1984
Afmetingen130 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst