5. C.A. Lingmont

C.A. Lingmont

1 aangeboden items / 0 verkochte items

C.A. LINGMONT (20e eeuw)

C.A. Lingmont - 2 vazen met bloemen kopen? Bied vanaf 55!

C.A. Lingmont - 2 vazen met bloemen

Geplaatst doorHestia

Eindtijd08-06-2021 om 22:48

Afmetingen110 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst