5. Calvin Christiaan

Calvin Christiaan (1954)

2 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Calvin CHRISTIAAN (1954)

Amerikaans

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100 kopen? Bied vanaf 75!

Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 77/100

Geplaatst doorkunstlinda

Eindtijd14-02-2021 om 20:28

Jaartal1993
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100 kopen? Bied vanaf 60!

Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd01-08-2021 om 21:12

Jaartal1993
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst