5. Carel Blotkamp

Carel Blotkamp (1945)

3 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)

Carel BLOTKAMP

Beeldend kunstenaar, emeritus hoogleraar

Geboren in Zeist, 1945

Opleiding:

Carel Blotkamp studeerde Kunstgeschiedenis aan de Universiteit van Utrecht tussen 1963 en 1968.

Hij woont en werkt in Utrecht

In het werk van Carel Blotkamp vormen vaak teksten het uitgangspunt, daarnaast is de geschiedenis van de moderne beeldende kunst al jaren een thema van Blotkamp. Carel Blotkamp is zelf namelijk erg goed op de hoogte van die geschiedenis; hij was jarenlang hoogleraar kunst van de moderne tijd aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Recent werk van Blotkamp verwijst naar Henri Matisse, Kazimir Malevitsj en Barnett Newman. Ook ging Carel Blotkamp al in zijn eerste solotentoonstelling in 1976 de confrontatie aan met Piet Mondriaan.

Exposities en prijzen:

Huis Premsela, 1993 De Pont, Tilburg, 2007

Door: Arthur Brouwers

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Carel Blotkamp - ANKH- 2 bijelkaar horende litho’s, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Carel Blotkamp - ANKH- 2 bijelkaar horende litho’s, gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doorKkw

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen83 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Carel Blotkamp - Map met acht zeefdrukken TAT- TOT kopen? Bied vanaf 950!

Carel Blotkamp - Map met acht zeefdrukken TAT- TOT

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2008
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Blotkamp - - ZEN - kopen? Bied vanaf 95!

Carel Blotkamp - - ZEN -

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst