5. Carel Josephus Antonius Hekking

Carel Josephus Antonius Hekking (1826-1880)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Carel Josephus Antonius HEKKING (Nijmegen 1826 - ?? 1860/1880 excacte jaar en plaats onbekend)

Carel Josephus Antonius Hekking - Bosgezicht omgeving Nijmegen/ Kleef kopen? Bied vanaf 2500!

Carel Josephus Antonius Hekking - Bosgezicht omgeving Nijmegen/ Kleef

Geplaatst door8opKunst

Eindtijd12-03-2021 om 22:18

Jaartal1853
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst