5. Carla Pols

Carla Pols (1957)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Carla POLS (1957)

Carla Pols - Ouders met kind kopen? Bied vanaf 40!

Carla Pols - Ouders met kind

Geplaatst doorMarjoleinh61

Eindtijd09-03-2021 om 19:48

Jaartal1985
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen29 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstNiet Ingelijst