5. Carley Ponse

Carley Ponse

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Carley PONSE

Carley Ponse - ets: Draaiende woorden... - 1970 kopen? Bied vanaf 35!

Carley Ponse - ets: Draaiende woorden... - 1970

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd17-03-2021 om 21:10

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst