5. Carmelo Crisafulli

Carmelo Crisafulli (1923)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Carmelo CRISAFULLI (1923)

Carmelo Crisafulli - Olieverfschilderij - Sicilie kopen? Bied vanaf 45!

Carmelo Crisafulli - Olieverfschilderij - Sicilie

Geplaatst doordot64

Eindtijd06-06-2021 om 19:04

Jaartal1985
Afmetingen42 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst