5. Caroline Gresnigt

Caroline Gresnigt (1960)

3 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Caroline GRESNIGT (De Bilt, 1960)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Caroline Gresnigt - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst