5. Carst Lulofs

Carst Lulofs (1942)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Carst Ernst LULOFS (Warnsveld 1942)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Carst Lulofs - Woekering kopen? Bied vanaf 15!

Carst Lulofs - Woekering

Geplaatst doorlimburgsekunst

Eindtijd29-06-2021 om 22:13

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carst Lulofs - Slagveld kopen? Bied vanaf 15!

Carst Lulofs - Slagveld

Geplaatst doorlimburgsekunst

Eindtijd29-06-2021 om 22:18

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst