5. Catharina M. van Oordt-Pompe van Meerdervoort

Catharina M. van Oordt-Pompe van Meerdervoort (1908)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Terneuzen 1908 schilderes, tekenares Leerlinge van gerrit van dokkum en gerard westermann Werkzaam in terneuzen , utrecht en zeist Bron ; rkd

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Catharina M. van Oordt-Pompe van Meerdervoort - Bloesemtak kopen? Bied vanaf 55!

Catharina M. van Oordt-Pompe van Meerdervoort - Bloesemtak

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 22:04

TechniekDroge Naald
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Catharina M. van Oordt-Pompe van Meerdervoort - nummer 4 kopen? Bied vanaf 55!

Catharina M. van Oordt-Pompe van Meerdervoort - nummer 4

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 22:33

TechniekDroge Naald
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst