5. Cecile van der Heiden

Cecile van der Heiden (1951)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Cecile van der HEIDEN (Amersfoort, 1951)

Cecile van der Heiden - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Cecile van der Heiden - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd31-01-2021 om 21:30

Jaartal1994
Afmetingen76 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst