5. Cees van Dijl

Cees van Dijl (1934-2004)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Geboren in 1934 in Dordrecht. Woont en werkt aldaar. Sinds 1974 docent aan de Koninklijke AcademieOnder andere tentoonstellingen gehad in het Dordrechts Museum en in het Stedelijk Museum te Schiedam

Cees van Dijl - - ROIS - kopen? Bied vanaf 85!

Cees van Dijl - - ROIS -

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-07-2021 om 22:37

TechniekGouache
Afmetingen58 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst