5. Chris Berens

Chris Berens (1976)

1 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (42 x Favoriet)

Chris BERENS (Oss, 1976), schilder, illustrator

Chris Berens - Gemengde techniek op hout - 2001 kopen? Bied vanaf 750!

Chris Berens - Gemengde techniek op hout - 2001

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 19:48

Jaartal2001
Afmetingen75 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst