5. Chris Heeneman

Chris Heeneman (1924-2003)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Christiaan Heeneman of Chris Heeneman, Amsterdam 1924

Chris Heeneman - titel onbekend - Grote litho - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Chris Heeneman - titel onbekend - Grote litho - Handgesigneerd

Geplaatst doorSolexico

Eindtijd18-07-2021 om 20:28

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen101.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst