5. Christoph Aussems

Christoph Aussems (1951)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Christoph AUSSEMS (Rotterdam 1951)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Christoph Aussems - Brekkesto kopen? Bied vanaf 75!

Christoph Aussems - Brekkesto

Geplaatst dooranjakroeze66

Eindtijd11-04-2021 om 21:50

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christoph Aussems - figuur aan het strand kopen? Bied vanaf 75!

Christoph Aussems - figuur aan het strand

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooranjakroeze66

Eindtijd11-04-2021 om 21:56

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst