5. Cies Cosijns

Cies Cosijns (1920-1997)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Gies COSIJNS (Kwaremont 1920 - Oudenaarde 1997)

Belgisch kunstschilder die werd geïnspireerd door Valerius De Saedeleir en Leo Piron. Werken hadden meestal de Vlaamse Ardennen als thema. Had atelier in Nederbrakel, later in Kwaremont (Het uilennest) waar hij de laatste burgemeester werd. Ook actief als politicus. Vermeld in diverse naslagwerken. Piron blz 245

Belgisch

Cies Cosijns - Landschap kopen? Bied vanaf 50!

Cies Cosijns - Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlievo632508

Eindtijd19-03-2021 om 21:56

Jaartal1960
TechniekHoutskool
Afmetingen63 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst