5. Claude Mars

Claude Mars (1942)

5 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
5 aangeboden items van deze kunstenaar
Claude Mars - Fleurs kopen? Bied vanaf 20!

Claude Mars - Fleurs

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Claude Mars - Fleurs

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claude Mars - Vase Fleuri kopen? Bied vanaf 20!

Claude Mars - Vase Fleuri

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claude Mars - Vase avec des fleurs kopen? Bied vanaf 15!

Claude Mars - Vase avec des fleurs

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Claude Mars - Bouquet de fleurs kopen? Bied vanaf 15!

Claude Mars - Bouquet de fleurs

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst