5. Claudio Costa

Claudio Costa (1942-1995)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Claudio COSTA (Tirana 1942 - Genova 1995) was een van de belangrijkste Europese hedendaagse kunstenaars van de jaren '70 avant-garde. In 1961 schreef hij zich in de faculteit Bouwkunde van de Polytechnische Universiteit van Milaan. Zijn belangen in het begin van de jaren zestig werden tekenen en informele schilderkunst. In zijn artistieke productie is het mogelijk onderscheid te maken verschillende periodes: 1) "Arte povera" in de oorspronkelijke Italiaanse beweging van de conceptuele kunst 2) "paleontologe" en "antropologische ART" 3) "alchemistische" kunst4) "Art-therapeut"

Italiaans

Claudio Costa - Arte povera (groot) kopen? Bied vanaf 165!

Claudio Costa - Arte povera (groot)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 22:00

Jaartal1990
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst