5. Conny van der Laan-van den Ende

Conny van der Laan-van den Ende (1920-1986)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Conny van der LAAN-VAN DEN ENDE (Amsterdam 1920 - 1986)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Conny van der Laan-van den Ende - Stilleven. Rozen in vaas. kopen? Bied vanaf 69!

Conny van der Laan-van den Ende - Stilleven. Rozen in vaas.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Eindtijd13-06-2021 om 21:44

Jaartal1992
TechniekAquarel
Afmetingen34 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Conny van der Laan-van den Ende - Stilleven. Fles, glas, fruit. kopen? Bied vanaf 59!

Conny van der Laan-van den Ende - Stilleven. Fles, glas, fruit.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Eindtijd13-06-2021 om 21:45

Jaartal1985
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen55 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst