5. Cornelis Albert van Assendelft

Cornelis Albert van Assendelft (1870-1945)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Cornelis Albert van Assendelft (Middelburg, 11 mei 1870 - Amsterdam, 22 mei 1945) was een Nederlandse kunstschilderen tekenaar (vooral pastels en krijttekeningen). Hij maakte voornamelijk landschappen, met name taferelen van boeren die op het land werken. Veel van zijn werk doet denken aan Vincent van Gogh. Hij werkte onder meer in Bemmel en in Groesbeek (1919-1924).

Cornelis Albert van Assendelft - Korenschoven -Krijttekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 125!

Cornelis Albert van Assendelft - Korenschoven -Krijttekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Eindtijd14-06-2021 om 22:37

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen47 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst