5. Cornelis Filippus Balkema

Cornelis Filippus Balkema (1805-1860)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Cornelis Filippus BALKEMA (Holwierde (Delfzijl 1805 - Zoutkamp (De Marne)1860)

Cornelis Filippus Balkema - Gravure “ Ledigheid” van C.F. Balkema uit 1849 - Nederland - Friesland. kopen? Bied vanaf 250!

Cornelis Filippus Balkema - Gravure “ Ledigheid” van C.F. Balkema uit 1849 - Nederland - Friesland.

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorAfrica-Gallery

Eindtijd14-02-2021 om 16:24

Jaartal1849
Afmetingen86 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst