5. Daniel Caspar

Daniel Caspar (1944)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Daniel CASPAR (Straatsburg 1944)

Daniel Caspar - Les blancs et les bleus - drie originele schilderijen kopen? Bied vanaf 175!

Daniel Caspar - Les blancs et les bleus - drie originele schilderijen

Geplaatst doorElleW

Eindtijd29-04-2021 om 20:52

Jaartal1993
TechniekAcryl
Afmetingen47 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst