5. Daniel Cornelis Kerkhoven

Daniel Cornelis Kerkhoven (1893-1973)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Daniel Cornelis KERKHOVEN (Baarn, 1893 - Marken, 1996)

Daniel Cornelis Kerkhoven - Beeld van Marken? | Unieke tekening/gouache voor liefhebber! kopen? Bied vanaf 29!

Daniel Cornelis Kerkhoven - Beeld van Marken? | Unieke tekening/gouache voor liefhebber!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Eindtijd06-08-2021 om 19:38

Jaartal1972
TechniekGouache
Afmetingen47.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst