5. Daniel Wilhelm Bekking

Daniel Wilhelm Bekking (1906-1973)

2 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Daniel Wilhelm BEKKING (Dan. Bekking), geboren op 8 Januari 1906 in Haarlem, overleden op 4 September 1973 te Amsterdam, bezocht na een HBS-opleiding in Den Haag de Academie voor Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen in Rotterdam.Na beeindiging van zijn studie vestigde hij zich in Parijs, waar hij behoorde tot een groep jongere expressionisten.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Daniel Wilhelm Bekking - Landschap bij Auvergne - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

Daniel Wilhelm Bekking - Landschap bij Auvergne - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd02-08-2021 om 21:44

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Daniel Wilhelm Bekking - Franse boer in de regen kopen? Bied vanaf 45!

Daniel Wilhelm Bekking - Franse boer in de regen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorilonca

Eindtijd27-06-2021 om 20:17

TechniekStift
Afmetingen34 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst