5. Daniele Fuchs

Daniele Fuchs (1931-2013)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Danièle FUCHS (Parijs 1931 - Viroflay 2013)

Daniele Fuchs - Casiers a Anguilles a Chioggia kopen? Bied vanaf 50!

Daniele Fuchs - Casiers a Anguilles a Chioggia

Geplaatst doorMisjaS

Eindtijd22-05-2021 om 22:12

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst