5. Daphne Ritzen

Daphne Ritzen (1962)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Daphne RITZEN (1962)

Daphne Ritzen - Litho "De metamorfose" kopen? Bied vanaf 35!

Daphne Ritzen - Litho "De metamorfose"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd14-05-2021 om 19:36

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst