5. David Bekker

David Bekker (1897-1955)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

David BEKKER (1897 - 1955)

David Bekker - C5033-5, Ex Libris A. Hausweiler kopen? Bied vanaf 75!

David Bekker - C5033-5, Ex Libris A. Hausweiler

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd27-04-2021 om 20:33

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen7.5 cm x 9.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst