5. David Hughes

David Hughes (1952)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

David HUGHES (Twickenham 1952)

David Hughes - Twee oude heren bij een koe. kopen? Bied vanaf 79!

David Hughes - Twee oude heren bij een koe.

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd28-07-2021 om 21:15

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst