5. Desirée Palmen

Desirée Palmen (1963)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Desirée PALMEN (Maasgouw, 1963)

Desirée Palmen - Stilleven 1991, vroeg werk kopen? Bied vanaf 25!

Desirée Palmen - Stilleven 1991, vroeg werk

Geplaatst doorMiles

Eindtijd23-03-2021 om 19:42

Jaartal1991
Afmetingen20 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout