5. Dierik Potvlieghe

Dierik Potvlieghe (1969)

6 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Dierik POTVLIEGHE (1969)

6 aangeboden items van deze kunstenaar

Dierik Potvlieghe - 'Sky' kopen? Bied vanaf 1700!

Dierik Potvlieghe - 'Sky'

Beeld / Object

Geplaatst doorAndreas1332

Jaartal2013
TechniekBrons
Afmetingen61.5 cm x 43 cm x 24.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Dierik Potvlieghe - Ysvleugels kopen? Bied vanaf 2100!

Dierik Potvlieghe - Ysvleugels

Beeld / Object

Geplaatst doorAndreas1332

Jaartal2008
TechniekBrons
Afmetingen56 cm x 38.5 cm x 34 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Dierik Potvlieghe - Hymne kopen? Bied vanaf 2250!

Dierik Potvlieghe - Hymne

Beeld / Object

Geplaatst doorAndreas1332

Jaartal2013
TechniekBrons
Afmetingen83 cm x 50.5 cm x 26 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Dierik Potvlieghe - "Better days ahead" kopen? Bied vanaf 650!

Dierik Potvlieghe - "Better days ahead"

Geplaatst doorAndreas1332

Jaartal2009
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Dierik Potvlieghe - "Musicisti" kopen? Bied vanaf 650!

Dierik Potvlieghe - "Musicisti"

Geplaatst doorAndreas1332

Jaartal2011
Afmetingen59.5 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Dierik Potvlieghe - "Losing Identity" kopen? Bied vanaf 650!

Dierik Potvlieghe - "Losing Identity"

Geplaatst doorAndreas1332

Jaartal2010
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam