5. Dietrich Klinge

Dietrich Klinge (1954)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Dietrich KLINGE (Heiligenstadt (Thüringen) 1954)

Van 1973 tot 1980 studeerde Klinge grafische kunsten aan de rijksakademie van beeldende kunsten in Stuttgart bij Peter Grau, Gunter Böhmer, Rudolf Schoofs. Vervolgens studeerde hij bij dezelfde instelling tot 1984 sculptuur onder Herbert Baumann en Alfred Hrdlicka. In 1989 vond zijn eerste tentoonstelling plaats in Stuttgart. In 1994 ontving hij de Felix Hollenberg prijs voor etsen. Zijn werk bevindt zich in diverse museale collecties.

Duits

Dietrich Klinge - 4 etsen uit Trilogie Ö. K - Handgesigneerd en genummerd - 1994 kopen? Bied vanaf 40!

Dietrich Klinge - 4 etsen uit Trilogie Ö. K - Handgesigneerd en genummerd - 1994

Geplaatst doorStationsider

Eindtijd13-06-2021 om 19:29

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen36 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst