5. Dixy Boonstra

Dixy Boonstra (1949)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Dixy BOONSTRA (Krabbendam 1949)

Dixy Boonstra - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Dixy Boonstra - Litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:06

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst