5. Domingos Martins

Domingos Martins (1953)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Brazilie geboren 1953 werkzaam in amsterdam vanaf 1986 Opleiding ; rietveld 1986-88 Bron ; rijks kunst dienst den haag

Braziliaans Nederlands

Domingos Martins - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 145!

Domingos Martins - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd13-06-2021 om 21:02

Afmetingen62 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst