5. Edith Cahn

Edith Cahn (1948)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Edith CAHN Geboren te Amsterdam in 1948. Werkt meestal abstract

Edith Cahn - Een van gogh landschap kopen? Bied vanaf 70!

Edith Cahn - Een van gogh landschap

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd01-05-2021 om 21:22

Jaartal1982
Afmetingen31 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst