5. Eduard Alexander Hilverdink

Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Hilverdink woonde en werkte in Amsterdam, Hij was een leerling van zijn vader Johannes Hilverdink.Hilverdink schilderde, aquarelleerde en tekende vooral stadsgezichten en landschappen. De geaquarelleerde en getekende stadsgezichten zijn meestal realistisch en nauwkeurig, met topografisch correcte voorstellingen van gebouwen en locaties. In olieverf schilderde hij soms in een wat lossere trant. Naast stads- en dorpsgezichten schilderde hij ook riviergezichten en landschappen. Hij woonde en werkte in Amsterdam. Werken van Hilverdink zijn onder andere te vinden in het Rijksmuseum Amsterdam, het Stedelijk Museum Alkmaar, het John Selbach Museum Maaseik en het Amsterdam Museum.

Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water kopen? Bied vanaf 2450!

Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water

Geplaatst doorkunst_online

Eindtijd09-06-2021 om 22:54

Jaartal1868
Afmetingen37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst