5. Eduard Noyons

Eduard Noyons (1931)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

EDUARD NOYONS (Eindhoven 1931) tekenaar, aquarellist, pentekenaar, lithograaf

Laatste
kans
Eduard Noyons - 2 Etsen . Gebouwen, Rabo bank te Den Breul. kopen? Bied vanaf 10!

Eduard Noyons - 2 Etsen . Gebouwen, Rabo bank te Den Breul.

Geplaatst doorduif

Eindtijd09-08-2021 om 22:52

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst