5. Elly Booy

Elly Booy (1938-2017)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Elly BOOY (Tandjong Pandan (Indonesië) 1938 - 2017)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Elly Booy - "Bali". kopen? Bied vanaf 45!

Elly Booy - "Bali".

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd13-02-2021 om 22:32

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Elly Booy - "Bali".

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd13-02-2021 om 22:34

Jaartal1990
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst