5. Els Fleer

Els Fleer (1946)

1 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Els FLEER (Amsterdam 1946)

Els Fleer - Abstract III kopen? Bied vanaf 95!

Els Fleer - Abstract III

Geplaatst doorNimbus4

Eindtijd25-05-2021 om 21:21

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam