5. Els Heide-van Rossum

Els Heide-van Rossum (1923-2006)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Voorkeursnaam: Heide-van Rossum, ElsNaamsvariant: Heide, Els of Rossum, Els van signeerde o.a.: E van RossumSchool: NederlandseGeboorteplaats/datum 1923Sterfplaats/datum 2006Plaats/periode van werkzaamheid: Ten BoerKwalificatie: schilder, tekenaar,etserOnderwerp: portret, landschap (als genre), stilleven.

Els Heide-van Rossum - Pastel, Stilleven met bloeiende takken. kopen? Bied vanaf 45!

Els Heide-van Rossum - Pastel, Stilleven met bloeiende takken.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Eindtijd03-08-2021 om 20:15

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen76 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst