5. Emanuel Bowen

Emanuel Bowen (1694-1767)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Emanuel BOWEN (Tal-y-Llychau 1694 - Clerkenwell 1767)

Engels

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Emanuel Bowen - A new and accarute map of the Netherlands or Low Countries 1747 Kopergravure kopen? Bied vanaf 45!

Emanuel Bowen - A new and accarute map of the Netherlands or Low Countries 1747 Kopergravure

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorDikVissers

Eindtijd31-03-2021 om 20:56

Jaartal1747
TechniekGravure
Afmetingen34 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emanuel Bowen - Nederland/Duitsland A correct Map of the North West part of Germany (...). 1747 kopen? Bied vanaf 45!

Emanuel Bowen - Nederland/Duitsland A correct Map of the North West part of Germany (...). 1747

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorDikVissers

Eindtijd31-03-2021 om 20:57

Jaartal1747
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst