5. Emile Prisse d'Avennes

Emile Prisse d'Avennes (1807-1879)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Emile Prisse d'Avennes - Litho, L' Art Arabe kopen? Bied vanaf 100!

Emile Prisse d'Avennes - Litho, L' Art Arabe

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd25-07-2021 om 19:44

Jaartal1877
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 46 cm (h x b)
IngelijstIngelijst