5. Emmanuel Noterman

Emmanuel Noterman (1808-1863)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Emmanuel NOTERMAN ( Oudenaarde 1808 - Antwerpen 1863)

Belgisch

Emmanuel Noterman - schilderij op doek gewonde beer Noterman&VanKuyck kopen? Bied vanaf 1950!

Emmanuel Noterman - schilderij op doek gewonde beer Noterman&VanKuyck

Geplaatst doorsoldar

Eindtijd05-05-2021 om 21:15

Jaartal1860
Afmetingen100 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst