5. Eric Levert

Eric Levert (1955)

3 aangeboden items / 6 verkochte items

Eric LEVERT (Naarden 1955) Etser

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Eric Levert - de rampzalige gevolgen van een dijkdoorbraak kopen? Bied vanaf 75!

Eric Levert - de rampzalige gevolgen van een dijkdoorbraak

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Levert - Verlichting in een duistere tekst kopen? Bied vanaf 75!

Eric Levert - Verlichting in een duistere tekst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Levert - Fata morgana kopen? Bied vanaf 65!

Eric Levert - Fata morgana

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst