5. Erich Martin Mulller

Erich Martin Mulller (1888-1972)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Erich Martin MÜLLER (Berlijn 1888 - Berlijn 1972)

Erich Martin Mulller - Rothenburg o.d. Tauber - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Erich Martin Mulller - Rothenburg o.d. Tauber - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd08-08-2021 om 20:01

TechniekEts
Afmetingen43 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst