5. Ernst Georg Heussler

Ernst Georg Heussler (1903-1982)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Ernst Georg Heussler (1903 Basel - 1982 Zurich) The versatile Swiss artist Ersnst Georg Heussler worked in many media - engravings and woodcuts, oil and watercolor, and large scale murals. He was married to the artist Hey Heussler.RKD: http://www.rkd.nl/rkddb/dispatcher.aspx?action=search&database=ChoiceArtists&search=priref=125946

Zwitsers

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Ernst Georg Heussler - Männliches PORTRAIT - Handsignierte Original KreideZeichnung d. SCHWEIZer WANDMALERs aus BASEL 1965( kopen? Bied vanaf 95!

Ernst Georg Heussler - Männliches PORTRAIT - Handsignierte Original KreideZeichnung d. SCHWEIZer WANDMALERs aus BASEL 1965(

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Ernst Georg Heussler - Weibliches PORTRAIT - Handsignierte Original KreideZeichnung d. SCHWEIZer WANDMALERs aus BASEL 1965 kopen? Bied vanaf 95!

Ernst Georg Heussler - Weibliches PORTRAIT - Handsignierte Original KreideZeichnung d. SCHWEIZer WANDMALERs aus BASEL 1965

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Ernst Georg Heussler - C5124-19, Fischer in Regen kopen? Bied vanaf 150!

Ernst Georg Heussler - C5124-19, Fischer in Regen

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekEts
Afmetingen49 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst