5. Esther Post

Esther Post (1962)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Esther Post (1962) studeerde vrije grafiek aan de kunstacademie van Kampen. Zij exposeerde met haar schilderijen al in tal van galeries en openbare gebouwen, zoals in het gemeentehuis van Kampen, Pulchri Studio te Den Haag en de Holland Art Fair in Utrecht.

Esther Post - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 30!

Esther Post - Zeefdruk - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd21-07-2021 om 20:56

Jaartal1988
Afmetingen39 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst